Едностаен, под наем, Център

  • наеми
  • 1986 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 590 € 550

€ 8.94 € 8.33 / m2

BGN 1153.94 BGN 1075.71

BGN 17.48 BGN 16.3 / m2

66 m2

Телефон:
0882342697

Телефон на офис:
0879463261

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис - офис Младост с радост предлага на Вашето внимание едностаен апартамент под наем в Център-ЦУМ, София. Жилището с площ 66 кв.м. се намира на 2-рия етаж в четириетажна тухлена сграда с източно изложение. Разпределението включва входно антре, просторен хол с кухненски бокс и спално място, баня с тоалетна и балкон. Апартаментът е обзаведен и се отоплява на ТЕЦ.

В близост до имота ще намерите:
- Софийска математическа гимназия “Паисий Хилендарски"
- СМГ училище
- Банкомат: Банка ДСК
- Банкомат: Първа инвестиционна банка
- Болница: СБАЛПФЗ - Белодробна болница - София Област
- Болница: Очна клиника "Ден“
- Автобусна спирка: ПЛ. ЛЪВОВ МОСТ

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2212473.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж: 2

Етажи: 4

Година на строителство: 1986 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 66 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Теодора Гюрова
Теодора Гюрова старши специалист наеми, гр. София

Телефон: 0882342697

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Едностаен, под наем, жк. Младост 4

€ 510

BGN 997.47

Едностаен, под наем, жк. Младост 4

Младост 4, София