Едноетажна Къща с дворно място в с. Дюлево.

  • продажба
  • 1991 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 55000

€ 687.5 / m2

BGN 107570.65

BGN 1344.63 / m2

80 m2

Телефон:
0886092152

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага за продажба, Едноетажна Къща с дворно място в с. Дюлево.

В селото има библиотека, магазини, кафене, цех за био мед и предстои да се изгради детокси център за здравословно хранене.
В село Дюлево са се устроили както англичани, търсещи спокойствие така и работещи хора от близките градове. На 5км. в полите на Странджа планина се намира град Средец.

Имотът е с РЗП 80кв.м и двор с площ от 700кв.м.

Разпределение: входно антре, коридор, 3 спални, кухня, баня с тоалетна.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2095904

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 1

Етажи: 1

Година на строителство: 1991 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 80 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Катя Иванова

Опит: 2+ години опит в управлението на екипи.

Експертиза: Продажби на жилищни и бизнес имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Бургас.

Катя Иванова директор офис продажби, Бургас

Телефон: 0886092152

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас къща Възраждане ID 2187035

€ 350

BGN 684.54

Под наем в Бургас къща Възраждане ID 2187035

Възраждане, Бургас