Двустаен, под наем, жк. Яворов

  • наеми
  • 1928 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 750 € 660

€ 13.39 € 11.79 / m2

BGN 1466.87 BGN 1290.85

BGN 26.19 BGN 23.05 / m2

56 m2

Телефон:
0884175534

Телефон на офис:
0879463261

Галерия

Описание на имота

2-СТАЕН В ЯВОРОВ | ДО ОРЛОВ МОСТ | С ТЕРАСА

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Titan Properties - офис Младост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в жк. Яворов, София.

Жилището е с площ 56 кв.м, разположено на 4-ти етаж в тухлена сграда. Изложението Изток/Запад осигурява естествена светлина и добра проветривост.

Разпределение:
• входно антре
• хол
• отделна кухня
• спалня
• баня с тоалетна
• тераса

Апартаментът се предлага обзаведен и разполага с ТЕЦ отопление и интернет окабеляване. Към имота има и мазе.

Локацията е една от най-предпочитаните – в близост до Орлов мост, училища, болници, магазини и удобен градски транспорт.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2220240.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 4

Етажи: 5

Година на строителство: 1928 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 56 m2

Изложение: Изток / Запад

Виж апартаменти в сградата
Гергана Тошева
Гергана Тошева специалист наеми, гр. София

Телефон: 0884175534

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

€ 800

BGN 1564.66

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

Младост 1А, София

Квадратура: 80 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: двустаен

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

€ 600

BGN 1173.5

Двустаен, под наем, жк. Младост 1

Младост 1А, София

Квадратура: 60 кв. м.