Двустаен, под наем, жк. Хаджи Димитър

  • наеми
  • 2015 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 700

€ 11.11 / m2

BGN 1369.08

BGN 21.73 / m2

63 m2

Телефон:

Телефон на офис:
0879463261

Галерия

Удобства и екстри

Домашни любимци

Описание на имота

2-СТАЕН В ХАДЖИ ДИМИТЪР | ВСИЧКО ВКЛЮЧЕНО | ДО МЕТРО | НОВА СГРАДА

Titan Properties - офис Младост предлага двустаен апартамент под наем в жк. Хаджи Димитър, София.

Жилището е с площ 63 кв.м, разположено на 5-и етаж в нова 6-етажна сграда. Източното изложение осигурява приятна сутрешна светлина.

Разпределение:
• хол с кухненски бокс
• спалня
• баня с тоалетна

Апартаментът се предлага напълно обзаведен и готов за нанасяне. Отоплява се на ТЕЦ.

В посочената цена са включени всички консумативи – ток, вода, ТЕЦ и интернет.

Локацията е отлична – в близост до метростанция "Хаджи Димитър“, училища, банки, медицински центрове и спирки на градски транспорт.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2086619.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 5

Етажи: 6

Година на строителство: 2015 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 63 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Петър Димитров
Петър Димитров специалист наеми, гр. София

Телефон:

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Малинова долина

€ 625

BGN 1222.39

Двустаен, под наем, жк. Малинова долина

в.з. Малинова долина, София

Квадратура: 50 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: двустаен

Двустаен за продажба в кв.Малинова долина

€ 210000

BGN 410724.3

Двустаен за продажба в кв.Малинова долина

в.з. Малинова долина, София