Двустаен, под наем, Център

  • наеми
  • 2006 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 485.73 € 434.60

€ 8.83 € 7.9 / m2

BGN 950.01 BGN 850

BGN 17.27 BGN 15.45 / m2

55 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага под наем Двустаен апартамент в Сърцевината на града.

Намира се на главна пешеходна улица, в близост до всичко необходимо- хранителни магазини, автобусни спирки, заведения и др.

Имотът разполага с 55кв.м площ, разгърната в следното практично разпределение: входно антре, хол с бокс кухня, спалня, баня с тоалетна, тераса.

Жилището се отдава напълно обзаведено с всичко необходимо за едно домакинство.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Viber, Whatsapp, Telegram ) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2133767

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 3

Година на строителство: 2006 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 55 m2

Изложение: Запад / Юг

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, ж.к Меден Рудник зона Б

€ 450

BGN 880.12

Двустаен, под наем, ж.к Меден Рудник зона Б

Меден рудник - Зона А, Бургас