Под наем в Бургас двустаен Слънчев Бряг ID 2223377

  • наеми
  • 1998 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 280

€ 5.6 / m2

BGN 547.63

BGN 10.95 / m2

50 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент вк.к Сл. Бряг

Намира се в затворен комплекс в близост до хранителен магазин, заведение, автобусна спирка, разчлевения, салони за красота и др.

Ситуиран е на 3-ти жилищен етаж.

Имота разполага с жилищна площ 50 кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, баня с тоалетна, хол , спалня, отделна кухня , преходна стая с разтегателен диван.

Жилището се предлага наптлно обзаведено- готово за нанасяне

Посочената цена е за ДЪЛГОСРОЧНО отдаване.

Наемната цена за летния период ще бъде различна!

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон ( Telegram, Viber, Whatsapp) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2223377

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 3

Етажи: 4

Година на строителство: 1998 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 50 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас двустаен Славейков ID 2224443