Автосервиз, под наем, жк. Манастирски ливади

  • наеми
  • 2018 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 5000

€ 50 / m2

BGN 9779.15

BGN 97.79 / m2

100 m2

Телефон:
0889042929

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Младост предлага на Вашето внимание автосервиз под наем в Манастирски ливади, София. Имотът е с площ от 100 кв.м.
Разпределението включва 3 сервизни бокса, като единият е оборудван с подемник.
Локацията осигурява лесен достъп, добра комуникация с основни пътни артерии и отлична видимост, което създава предпоставки за успешно развитие на бизнеса. Подходящ е за автосервиз, гуми център, автоелектро услуги, детайлинг или комбинирана дейност.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2216889.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: магазин

Етаж: 1

Етажи: 1

Година на строителство: 2018 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 100 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Ярослав Драгомир

Опит: 6+ години опит в сферата на недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с покупко-продажби на имоти на територията на гр. София.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми".

Ярослав Драгомир мениджър наеми, офис Младост

Телефон: 0889042929

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в София магазин  Младост 4 ID 189710

€ 1500

BGN 2933.75

Под наем в София магазин Младост 4 ID 189710

Младост 4, София

Квадратура: 70 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: магазин

За продажба в София магазин  Малинова долина ID 2109985