Под наем в София тристаен Люлин 6 ID 2224447

  • наеми
  • 1970 г.
  • Акт 16
  • ЕПК

€ 700

€ 7 / m2

BGN 1369.08

BGN 13.69 / m2

99.98 m2

Телефон:
0895672494

Телефон на офис:
0892744387

Галерия

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент под наем в ж.к. Люлин 6, София.

Жилището се намира на 2-ри етаж в 14-етажна сграда.
Разпределението включва спалня, детска стая, хол, кухня, баня с тоалетна и отделна тоалетна. Апартаментът е обзаведен и разчита на централно отопление (ТЕЦ). Месечният наем е 700 EUR. Разположен е близо до спирки, което улеснява придвижването в града.

В близост до имота ще намерите:
- 27 средно училище "Акад. Георги Караславов“
- 47 ОДЗ "Незабравка"
- Банка: ДСК
- Банка: Централна кооперативна банка
- Денонощен медицински и дентален център на 308 метра
- Автобусна спирка: ОБЩИНА ЛЮЛИН
- Автобусна спирка: МАГАЗИН ВИТОША

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2224447

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 14

Година на строителство: 1970 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ЕПК

Квадратура: 99.98 m2

Изложение: Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Добромир Стефанов
Добромир Стефанов специалист наеми, гр. София

Телефон: 0895672494

Телефон на офис: 0892744387

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в София тристаен Красна поляна 2 ID 2213856

€ 500

BGN 977.92