Под наем в София едностаен Студентски град ID 2080587

  • наеми
  • 2014 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 550

€ 15.71 / m2

BGN 1075.71

BGN 30.73 / m2

35 m2

Телефон:
0894350424

Телефон на офис:
0892744387

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание едностаен апартамент под наем в кв. Студентски град, София.

Жилището с площ 35 кв.м се намира на 2-рия етаж в нова шестетажна сграда. С източно изложение то получава достатъчно естествена светлина. Просторът е еднопространствен, включва баня с тоалетна и тераса. Апартаментът е напълно обзаведен и отопляем на ток, което гарантира лесна поддръжка.

Месечният наем е 550 EUR. Идеален избор за студенти или млади професионалисти, търсещи практично и достъпно жилище в динамичния район на Студентски град.

В близост до имота ще намерите:
- Университет за национално и световно стопанство
- Висше училище по телекомуникации и пощи
- Банка: ДСК
- УниКредит Булбанк
- Автобусна спирка: УНСС

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2080587

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж: 2

Етажи: 6

Година на строителство: 2014 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 35 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Даниел Христов
Даниел Христов специалист наеми, гр. София

Телефон: 0894350424

Телефон на офис: 0892744387

Свържи се с нас