Под наем в София двустаен Овча купел ID 2172714

  • наеми
  • 2015 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 650 € 630

€ 9.29 € 9 / m2

BGN 1271.29 BGN 1232.17

BGN 18.16 BGN 17.6 / m2

70 m2

Телефон:
0890160805

Телефон на офис:
0879463261

Галерия

Описание на имота

2-СТАЕН В ОВЧА КУПЕЛ | ДО НБУ | НОВА СГРАДА

Titan Properties - офис Младост предлага двустаен апартамент под наем в ж.к. Овча купел, в близост до НБУ, метростанция и удобен градски транспорт.

Жилището е с площ 70 кв.м, разположено на 2-ри етаж от 6 в нова сграда. Западното изложение осигурява уют и приятна атмосфера.

Разпределение:
• входно антре
• хол с кухненски бокс
• спалня
• баня с тоалетна
• тераса

Апартаментът е обзаведен и готов за нанасяне, отоплява се на ток чрез климатик, което осигурява комфорт през всички сезони.

В близост: Нов български университет, метростанция "Мизия / НБУ“, училища, медицински центрове и спирки на градски транспорт.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2172714.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 6

Година на строителство: 2015 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 70 m2

Изложение: Запад

Виж апартаменти в сградата
Тони Петров
Тони Петров старши специалист наеми, гр. София

Имейл: t.petrov@titanproperties.bg

Телефон: 0890160805

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Малинова долина

€ 625

BGN 1222.39

Двустаен, под наем, жк. Малинова долина

в.з. Малинова долина, София

Квадратура: 50 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: двустаен

Двустаен за продажба в кв.Малинова долина

€ 210000

BGN 410724.3

Двустаен за продажба в кв.Малинова долина