Под наем в София двустаен Манастирски ливади - изток ID 2222165

  • наеми
  • 2024 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 660

€ 7.5 / m2

BGN 1290.85

BGN 14.67 / m2

88 m2

Телефон:
0895634530

Телефон на офис:
0892744387

Галерия

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в ж.к. Манастирски ливади, София.

С площ 88 кв.м., разположен на 2-ри етаж в нова осеметажна сграда (2024 г.).
Изложението Изток/Юг гарантира оптимално естествено осветление.

Разпределението включва антре, дневна с кухненски бокс и голяма тераса, спалня с балкон и санитарно помещение.
Месечният наем е 660 EUR. Сред предимствата е близостта до спирки.

В близост до имота ще намерите:
- Детска Градина №131 "Флора"
- ДГ 7 "Детелина“
- Банкомат: АТМ Обединена българска банка
- Банкомат: ATM Postbank
- Медико-дентален център ВИВИД на 380 метра
- Магазин: dm България
- Междинна спирка: Ж.К. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
- Междинна спирка: УЛ. Т. КАБЛЕШКОВ

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2222165

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 8

Година на строителство: 2024 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 88 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Авия Иванова
Авия Иванова специалист наеми, гр. София

Телефон: 0895634530

Телефон на офис: 0892744387

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Малинова долина