Под наем в София двустаен Борово ID 2215108

  • наеми
  • 1990 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 800 € 750

€ 11.76 € 11.03 / m2

BGN 1564.66 BGN 1466.87

BGN 23.01 BGN 21.57 / m2

68 m2

Телефон:
0895634530

Телефон на офис:
0892744387

Галерия

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага двустаен апартамент под наем в ж.к. Борово, София.

Жилището е с площ 68 кв.м. и се намира на първи етаж от общо седем етажа. Южното изложение осигурява изобилие от слънчева светлина през целия ден.

Разпределението включва дневна, отделна спалня, отделна кухня и баня с тоалетна. Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с ТЕЦ.

В близост до имота ще намерите:
- 36 СУ "Максим Горки“
- 34 ОУ "Стою Шишков“
- Банка: ДСК
- Банка: ОББ клон Дойран
- Автобусна спирка: БУЛ. БЪЛГАРИЯ
- Междинна спирка: 20-ТИ ДКЦ

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2215108

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 1

Етажи: 7

Година на строителство: 1990 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: панел

Квадратура: 68 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Авия Иванова
Авия Иванова специалист наеми, гр. София

Телефон: 0895634530

Телефон на офис: 0892744387

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Малинова долина

€ 550

BGN 1075.71

Двустаен, под наем, жк. Малинова долина

в.з. Малинова долина, София

Квадратура: 50 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16