Под наем в Пловдив едностаен Център П ID 2224125

  • наеми
  • 2000 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 220

€ 6.67 / m2

BGN 430.28

BGN 13.04 / m2

33 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Описание на имота

Агенцията разполага с ключ! Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание едностаен апартамент в Център. Намира се в непосредствена близост до супермаркет, търговски обекти, автобусни спирки и др.

Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж и разполага с площ 33кв.м разгърната в следното разпределение: коридор, дневна с кухненски кът, баня с тоалетна.

Жилището се предлага обзаведено.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2224125

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж: 4

Етажи: 4

Година на строителство: 2000 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 33 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив едностаен Тракия ID 2224449

€ 300

BGN 586.75

Под наем в Пловдив едностаен Тракия ID 2224449

Тракия, Пловдив

Квадратура: 36 кв. м.

Строителство: ЕПК

Завършеност: Акт 16

Тип: едностаен

Под наем в Пловдив едностаен Младежки хълм ID 2224404

€ 250

BGN 488.96

Под наем в Пловдив едностаен Младежки хълм ID 2224404