Под наем в Пловдив двустаен Остромила ID 2208279

  • наеми
  • 2023 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 650 € 600

€ 10.83 € 10 / m2

BGN 1271.29 BGN 1173.5

BGN 21.19 BGN 19.56 / m2

60 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Описание на имота

С интернет, телевизия и ГАРАЖ включени в наемната цена!

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи двустаен апартамент в жк. Остромила. Намира се в непосредствена близост до хипермаркети, зони за отдих и спорт, автобусна спирка и търговски обекти.

Имотът е ситуиран на 1-ви жилищен етаж и разполага с площ 60кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

’С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. ’

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2208279

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 1

Етажи: 4

Година на строителство: 2023 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 60 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

С ключ! Двустаен апартамент под наем в кв. Коматево

€ 430

BGN 841.01

С ключ! Двустаен апартамент под наем в кв. Коматево

Коматево, Пловдив

Квадратура: 55 кв. м.

Строителство: ново