Под наем в Бургас едностаен Сарафово ID 2083141

  • наеми
  • 2010 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 450 € 425

€ 11.25 € 10.63 / m2

BGN 880.12 BGN 831.23

BGN 22 BGN 20.78 / m2

40 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Студио с локация ж.к. Сарафово.

Намира се е самия център на квартала, в близост до всички удобства- хранителен магазин, аптека, заведение, автобусна спирка, училище и др.

Имотът е ситуиран на 3-ти жилищен етаж и разполага с площ 40кв.м, рзгърната в следното разпределение: кухненски кът със спалня, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага обзаведено.
В наемната цена са включени паркомясто, интернет и ТВ.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер:2083141

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж: 3

Етажи: 4

Година на строителство: 2010 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 40 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас едностаен Сарафово ID 2224762

€ 350

BGN 684.54

Под наем в Бургас едностаен Сарафово ID 2224762

Сарафово, Бургас

Квадратура: 29 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16

Тип: едностаен

Под наем в Бургас едностаен Възраждане ID 2125445

€ 210

BGN 410.72

Под наем в Бургас едностаен Възраждане ID 2125445