€ 1960000
€ 44.55 / m2
BGN 3833426.8
BGN 87.12 / m2
44000 m2
Телефон:
0882127920
Телефон на офис:
0895671248
| Титан Пропъртис - офис Черни връх , има удоволствието да ви представи неурегулиран поземлен имот в с.Волуяк, с площ от 44000 кв.м. Статутът е на земеделска земя , нива – 4-та категория. Устройствена зона – ССБ - Допуска се изграждане на стопански, складови селскостопански сгради, площадки и съоръжения, жилищна сграда за стопаните и работещите, инженерни мрежи и съоръжения за благоустрояването на имотите. За повече информация или оглед на това и други предложения, моля, свържете се с нас на посочения телефон. Реф. номер : 66198 |
Вид сделка: продажба
Тип: парцел
Етаж:
Етажи:
Година на строителство: г.
Завършеност:
Строителство:
Квадратура: 44000 m2
Изложение:
€ 42415
BGN 82956.53
с. Волуяк, София
Квадратура: 499 кв. м.
Строителство:
Тип: парцел
€ 26900
BGN 52611.83
Извън София, София
Квадратура: 828 кв. м.
Строителство:
Тип: парцел
€ 60000
BGN 117349.8
Перник, София
Квадратура: 1000 кв. м.
Строителство:
Тип: парцел
€ 220000
BGN 430282.6
с. Волуяк, София
Квадратура: 1130 кв. м.
Строителство:
Тип: парцел
€ 49790
BGN 97380.78
Извън София, София
Квадратура: 766 кв. м.
Строителство:
Тип: парцел
€ 100000
BGN 195583
Извън София, София
Квадратура: 708 кв. м.
Строителство:
Тип: парцел
Кандидатствайте сега