За продажба в София двустаен Хладилника ID 2110701

  • продажба
  • 2025 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 281469

€ 3127.43 / m2

BGN 550505.51

BGN 6116.73 / m2

90 m2

Телефон:
0884613388

Телефон на офис:
0893956331

Галерия

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в кв. Хладилника, София.

Жилището с площ 90 кв.м. е разположено на осми етаж в 24-етажна сграда от ново строителство (2025 г.). Източно изложение осигурява приятна дневна светлина. Разпределението включва хол с кухня, спалня, баня с тоалетна, балкон и отделно складово помещение.
Апартаментът се предлага на ш.з. Отоплението е на електричество. Сред допълнителните предимства са близостта до спирки и възможността за лесен достъп до градската инфраструктура.

В близост до имота ще намерите:
- Международно Висше Бизнес Училище
- ДГ №175 Слънчеви лъчи - сграда 2
- Алианц България
- Банка: ОББ безкасов клон Хладилника
- МБАЛ и ДКЦ ВИТА - База 2 | Болница ВИТА
- Медицински център: "Хайделберг"
- Метростанция: ВИТОША

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2110701

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 8

Етажи: 24

Година на строителство: 2025 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 90 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Христина Александрова

Опит: 5+ години опит в сделките с недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажба и инвестиции в недвижими имоти.