За продажба в София двустаен Люлин 6 ID 59119

  • продажба
  • 2025 г.
  • Акт 14
  • ново

€ 132196

€ 1973.07 / m2

BGN 258552.9

BGN 3859 / m2

67 m2

Телефон:
0889005519

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис - офис Младост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент с локация жк. Люлин 6. Намира се на тиха улица, в непосредствена близост до детска градина, училище, магазини и спирки на градски транспорт. Имотът разполага с площ 67кв.м, разгърната в следното разпределение: Входно антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и балкон. Имотът се издава на шпакловка и замазка. Отопление ТЕЦ. Изложение ЗАПАД/СЕВЕР. Степен на завършеност: Акт 14. Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни ценови диапазони и типажи на имотите. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф.номер: 59119.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 8

Година на строителство: 2025 г.

Завършеност: Акт 14

Строителство: ново

Квадратура: 67 m2

Изложение: Запад / Север

Виж апартаменти в сградата
инж. Християн Димитров

Опит: 6+ години в недвижимите имоти.

Експертиза: Продажба на бизнес и жилищни имоти на територията на гр. София и област София.

Фокус: Развитие на отдел "Продажби" .

инж. Християн Димитров мениджър продажби, офис Младост

Телефон: 0889005519

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Малинова долина

€ 550

BGN 1075.71

Двустаен, под наем, жк. Малинова долина

в.з. Малинова долина, София

Квадратура: 50 кв. м.