За продажба в София двустаен Витоша ID 2096742

  • продажба
  • 2026 г.
  • Акт 14
  • тухла

€ 174000

€ 2667.89 / m2

BGN 340314.42

BGN 5217.95 / m2

65.22 m2

Телефон:

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в ж.к. Витоша, София. Жилището с площ от 57 кв.м. е разположено на трети етаж в четириетажна новострояща се сграда с издаден Акт 14. Сградата ще бъде завършена, с издаден Акт 16, до месец март 2026 г.

Южното изложение предоставя много топлина и слънчева светлина в апартамента. Разпределението включва антре, дневна с трапезария и кухненски бокс (23,54 кв.м.), спалня (12,83 кв.м.), баня с тоалетна и лоджия. Апартаментът се отоплява на газ и се продава на шпакловка и замазка, което дава възможност да се обзаведе изцяло по Ваш вкус и стил.

В близост до имота ще намерите:

- Подготвително училище: Забавачница Йори - Проговори на 324 метра
- Училище: Cyber 360 Academy на 213 метра
- Банкомат: АТМ Обединена българска банка на 271 метра
- Банка: Инвестбанк АД на 415 метра
- Автобусна спирка: ХОТЕЛ АМБАСАДОР на 264 метра
- Автобусна спирка: РАЗКЛОНА ЗА КВ.СИМЕОНОВО на 367 метра

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2096742.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 3

Етажи: 4

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност: Акт 14

Строителство: тухла

Квадратура: 65.22 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата