За продажба в Пловдив тристаен Център П ID 2101012

  • продажба
  • 1980 г.
  • панел

€ 145000

€ 1768.29 / m2

BGN 283595.35

BGN 3458.48 / m2

82 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание тристаен апартамент в Център. Намира се на комуникативно място, в близост до пл."Шахбазян", детски градини, чилища и множество търговски обекти.

Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж и разполага с обща площ от 82кв.м., разгърната в следното практично разпределение: коридор, просторен хол с голяма тераса, две спални, баня, отделна тоалетна и избено помещение.

Отопление: Електричество. Изложение: Изток/ Север/ Юг
Жилището е в добро състояние и предлага отлична възможност за обновяване и модернизиране според вкуса и предпочитанията на бъдещите собственици.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2101012

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 4

Етажи: 5

Година на строителство: 1980 г.

Завършеност:

Строителство: панел

Квадратура: 82 m2

Изложение: Изток / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.

Теодор Колев мениджър продажби офис Център, Пловдив

Телефон: 0878504483

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в Пловдив тристаен Център П ID 2092720

€ 285000

BGN 557411.55

За продажба в Пловдив тристаен Център П ID 2092720