€ 110400
€ 1600 / m2
BGN 215923.63
BGN 3129.33 / m2
69 m2
Телефон:
0885977830
Титан Пропъртис предлага за продажба тристаен апартамент с локация в жк. Тракия,. Намира се в близост до училище "Черноризец Храбър", супермаркет, търговски обекти, автобусни спирки и др.
Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж и разполага с площ от 69кв.м., разгърната в следното разпределение: коридор, хол, кухня, две спални, баня, отделна тоалетна, перално помещение и балкон. Към имота има и прилежащо мазе.
Жилището е с подменена PVC дограма, нова метална входна врата и подменени водопроводи. Състоянието му е за ремонт, което дава възможност новите собственици да го преобразят по свой вкус и предпочитания.
Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2106295
Вид сделка: продажба
Тип: тристаен
Етаж: 2
Етажи: 7
Година на строителство: 1979 г.
Завършеност:
Строителство: панел
Квадратура: 69 m2
Изложение: Изток / Север
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.
Телефон: 0885977830
€ 143000
BGN 279683.69
Център П, Пловдив
Квадратура: 78 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност:
Тип: тристаен
€ 700
BGN 1369.08
Кючук Париж, Пловдив
Квадратура: 85 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен