За продажба в Пловдив тристаен Тракия ID 2071738

  • продажба
  • 1990 г.
  • панел

€ 125000 € 117777

€ 1562.5 € 1472.21 / m2

BGN 244478.75 BGN 230351.79

BGN 3055.98 BGN 2879.4 / m2

80 m2

Телефон:
0878504483

Описание на имота

Ексклузивна оферта! Агенцията разполага с ключ!

Титан Пропъртис предлага за продажба тристаен апартамент в жк. Тракия. Намира се на комуникативно място в близост до спирки на градски транспорт, училище и детска градина.

Имотът се намира на 7-ми жилищен етаж и е с изложение изток/запад, което осигурява много естествена светлина през целия ден. В апартамента е подменена дограмата, покривът на сградата е ремонтиран, а стените са шпакловани и боядисани.

Имотът е с практично вътрешно разпределение, състоящо се от Г-образен коридор, просторен хол с преход към спалня, втора самостоятелна спалня, отделна кухня, баня, тоалетна, една остъклена тераса и една голяма тераса.

Подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2071738

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 7

Етажи: 7

Година на строителство: 1990 г.

Завършеност:

Строителство: панел

Квадратура: 80 m2

Изложение: Изток / Запад

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.

Теодор Колев мениджър продажби офис Център, Пловдив

Телефон: 0878504483