За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 2109353

  • продажба
  • 1969 г.
  • гредоред

€ 123000

€ 1757.14 / m2

BGN 240567.09

BGN 3436.67 / m2

70 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи двуетажна къща в с. Цалапица, с лице на две улици. Имотът се намира в спокойна и предпочитана част на селото, с бърз достъп до основни удобства и комуникации.

Къщата е с обща жилищна площ от 70 кв.м. разгърната в следното разпределение: коридор, четири стаи и външна тоалетна.

Дворът е с площ от 900 кв.м. и предоставя възможност за обособяване на градина, кът за отдих или допълнителни подобрения според нуждите на бъдещите собственици.

Имотът е подходящ както за целогодишно живеене, така и за инвестиция или ваканционен дом.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2109353

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 2

Етажи: 2

Година на строителство: 1969 г.

Завършеност:

Строителство: гредоред

Квадратура: 70 m2

Изложение: Изток / Запад

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.

Теодор Колев мениджър продажби офис Център, Пловдив

Телефон: 0878504483

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 2096080

€ 150000

BGN 293374.5

За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 2096080

Извън Пловдив, Пловдив