За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 2103630

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 249999

€ 1315.78 / m2

BGN 488955.54

BGN 2573.45 / m2

190 m2

Телефон:
0878504483

Описание на имота

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание самостоятелна двуетажна къща с просторен двор в с. Марково, разположено само на 5 минути от гр. Пловдив. Районът е тих и спокоен, без близко разположени съседни къщи, което прави имота изключително подходящ както за целогодишно живеене, така и за ваканционен имот.

Имотът е с застроена площ от 176 кв.м, разположена в спокоен район с проект за асфалтиране на пътя. Къщата е на два етажа, със следното разпределение:

Първи етаж: коридор, всекидневна с кухненски бокс, баня с тоалетна, две спални, затворено стълбище, второ стълбище с веранда, балкон.

Втори етаж: едно голямо помещение с нисък таван, което дава възможност за обособяване на различни типове помещения според нуждите на бъдещия собственик.

Имотът разполага с прекаран ток до къщата и вода, изградена септична яма, която към момента не е свързана към имота, както и самостоятелен двор с правилна и издължена форма. Къщата е в напреднал етап на строителство, като остава изграждането на стълбищата и верандите, както и нареждането на керемидите.

За оглед на този и други атрактивни предложения, не се колебайте да се свържете с нас на посочения телефон или да ни изпратите запитване чрез формата на сайта.

Реф. номер: 2103630

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 2

Етажи: 2

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 190 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев