За продажба в Пловдив къща Беломорски ID 65212

  • продажба
  • 2022 г.
  • тухла

€ 280000

€ 1917.81 / m2

BGN 547632.4

BGN 3750.91 / m2

146 m2

Телефон:

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи стилна и просторна къща в кв. Беломорски.
В близост са разположени търговски обекти, спирки на градски транспорт.

Къщата е ситуирана на два етажа и разполага с обща площ 146 кв.м., разгърната по следния практичен начин:
Антре, кухня, хол, две спални с две бани и тоалетни, отделна тоалетна, сухо помещение и тераса към едната спалня.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Референтен номер: 65212

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 2

Етажи: 2

Година на строителство: 2022 г.

Завършеност:

Строителство: тухла

Квадратура: 146 m2

Изложение:

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Имейл: info@titanproperties.bg

Телефон:

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 2104928

€ 235000

BGN 459620.05

За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 2104928

Извън Пловдив, Пловдив

Квадратура: 171.4 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност:

Тип: къща

За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 2104927

€ 195000

BGN 381386.85

За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 2104927

Извън Пловдив, Пловдив

Квадратура: 148.19 кв. м.