За продажба в Пловдив етаж от къща Център П ID 62449

  • продажба
  • 1976 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 300000

€ 2500 / m2

BGN 586749

BGN 4889.58 / m2

120 m2

Телефон:
0878504483

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание ЕТАЖ от къща за продажба в Центъра. Намира в близост до спирки на градски транспорт, хипермаркети, търговски обекти и зони за отдих и спорт.

Разполага с площ 120кв.м. разгърната в следното разпределение: голям коридор, хол, кухня, три спални, килер, две тераси, изба, двор.

Изложение: Запад/ Север/ Юг

Отопление: Електричество

Жилището се нуждае от ремонт, който да го превърне в мечтания за Вас нов ДОМ!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 62449

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: етаж от къща

Етаж: 1

Етажи: 3

Година на строителство: 1976 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 120 m2

Изложение: Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.

Теодор Колев мениджър продажби офис Център, Пловдив

Телефон: 0878504483

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив етаж от къща Младежки хълм ID 2217787

€ 600

BGN 1173.5

Под наем в Пловдив етаж от къща Младежки хълм ID 2217787

Младежки хълм, Пловдив

Квадратура: 83 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16