За продажба в Пловдив едностаен Кючук Париж ID 914

  • продажба
  • 2026 г.
  • в строеж

€ 88600

€ 1342.42 / m2

BGN 173286.54

BGN 2625.55 / m2

66 m2

Телефон:

Галерия

Удобства и екстри

Паркинг/Паркомясто

Описание на имота

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи едностаен апартамент в кв. Кючук Париж.
В близост са разположени търговски обекти, детски градини, училище, Втора градска болница, спирки на градски транспорт.

Апартаментът е ситуиран на 6-ти жилищен етаж и разполага с площ от 63 кв.м., разгърната по следния практичен начин: входно антре, хол с кухненски бокс и спалня, баня с тоалетна, тераса.
Отоплението е електрическо. Сградата разполага с асансьор.
Има възможност за закупуване на двоен гараж на стойност 40 700 евро.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Референтен номер: 914

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: едностаен

Етаж: 6

Етажи: 6

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: в строеж

Квадратура: 66 m2

Изложение: Изток / Север

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Имейл: info@titanproperties.bg

Телефон:

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив едностаен Център П ID 2224475

€ 650

BGN 1271.29

Под наем в Пловдив едностаен Център П ID 2224475

Център П, Пловдив

Квадратура: 48 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: едностаен