За продажба в Пловдив двустаен Южен ID 2100991

  • продажба
  • 2024 г.
  • ново

€ 142800

€ 1929.73 / m2

BGN 279292.52

BGN 3774.22 / m2

74 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в кв. Южен. Намира се в тиха и спокойна жилищна зона, в близост до училище, детска градина, магазини и спирки на градски транспорт.

Имотът е ситуиран на 6-ти жилищен етаж и разполага със застроена площ от 64 кв.м. разгърната в следното разпределение: входно антре, просторна дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса.

Жилището се предлага с изцяло оборудвана кухня, както и напълно обзаведена дневна и спалня с LED телевизори. Банята е модерно завършена с висококачествени материали и стилни санитарни уреди.

Към апартамента има изба с площ 4,22 кв.м. разположена на същия етаж. Имотът е с южно изложение, с PVC дограма и подови настилки от ламиниран паркет и теракот, като отоплението е осигурено чрез климатици.

Към имота има възможност за закупуване на подземно паркомясто на цена от 13 000 евро.

Имотът е изключително подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

За оглед на това и други подобни атрактивни предложения, може да се свържете с нас на посочените телефони или да изпратите координатите си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2100991

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 6

Етажи: 9

Година на строителство: 2024 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 74 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.