За продажба в Пловдив двустаен Тракия ID 2092681

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 90000

€ 1525.42 / m2

BGN 176024.7

BGN 2983.47 / m2

59 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание двустаен апартамент в сграда пред АКТ 16 в сърцето на жк. Тракия. В близост до търговски комплекс, спирки, банки, магазини, училища и детски градини.

Имотът е ситуиран на 14-ти жилищен етаж и разполага със застроена площ от 40кв.м., разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня и тоалетна и тераса със спираща дъха гледка към Родопите.

Степен на завършеност: Акт 15. Изложение: Юг. Отопление: Електричество

Апартаментът се продава на шпакловка и замазка, което Ви дава възможност да го завършите и обзаведете изцяло по Ваш вкус и да го превърнете в мечтания за Вас нов ДОМ.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2092681

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 14

Етажи: 15

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 59 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.

Теодор Колев мениджър продажби офис Център, Пловдив

Телефон: 0878504483

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив двустаен Христо Смирненски ID 2224888