€ 96000
€ 1032.26 / m2
BGN 187759.68
BGN 2018.92 / m2
93 m2
Телефон:
0895275590
Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага за продажба, Тристаен апартамент в ж.к Меден Рудник зона В.
Намира се в близост до супермаркет, детска градина, автобусна спирка, заведение и др.
Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж с площ 93 кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, 2 спални , хол с предвидена кухненска част, бяна с тоалетна.
Изложение: Юг/ Запад
Строителство: тухла 2027г. с АКТ 14
Жилището се издава в степен на завършеност по БДС " на тапа".
Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2108618
Вид сделка: продажба
Тип: тристаен
Етаж: 4
Етажи: 6
Година на строителство: 2027 г.
Завършеност:
Строителство: ново
Квадратура: 93 m2
Изложение: Запад / Юг
Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.
Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.
Телефон: 0895275590
€ 130000
BGN 254257.9
Славейков, Бургас
Квадратура: 64 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност:
Тип: тристаен
€ 620
BGN 1212.61
Славейков, Бургас
Квадратура: 65 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
€ 700
BGN 1369.08
Славейков, Бургас
Квадратура: 85 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
€ 500
BGN 977.92