За продажба в Бургас тристаен г.Поморие ID 2108791

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 147000

€ 1960 / m2

BGN 287507.01

BGN 3833.43 / m2

75 m2

Телефон:
0895275590

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага на Вашето внимание за продажба, Тристаен апартамент в гр. Поморие.

Намира се в близост до хранителни магазини, автобусна спирка, заведение, Центъра на Поморие и др.

Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж от общо 6 с асансьор.
Разполага с площ от 75 кв.м., разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с бокс кухня, 2 спални, баня с таолетна и тераса.

Изложение: Запад/ ЮГ
троителство: НОВО 2026г с АКТ 16

Апартаментът се продава напълно обзаведен и оборудван - готов за нанасяне.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2108791

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 4

Етажи: 6

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 75 m2

Изложение: Запад / Юг

Виж апартаменти в сградата
Никола Николов

Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.

Никола Николов регионален директор, гр. Бургас

Телефон: 0895275590

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в Бургас тристаен Славейков ID 2106429

€ 186500

BGN 364762.3

За продажба в Бургас тристаен Славейков ID 2106429