За продажба в Бургас двустаен област Меден Рудник ID 2106143

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 105000

€ 1060.61 / m2

BGN 205362.15

BGN 2074.37 / m2

99 m2

Телефон:
0895275590

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага за продажба, Двустаен апартамент в нова сграда с локация ж.к Меден Рудник Зона "В".

Намира се в спокойна част на района, в непосредствена близост до детска градина, автобусна спирка, плод и зеленчук, бензиностанция, заведение и др.

Ситуиран на 7-ми жилищен етаж от общо 7 с асансьор.

Разполага с площ 99 кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с бокс кухня , спалня , баня с тоалетна , 2 тераси.
Към имота има прилежащо избено помещение - 4.82 кв.м

Строителство: ново 2026г АКТ 15
Изложение: Юг

Апартаментът се продава с наличното обзавеждане.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2106143

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 7

Етажи: 7

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 99 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Никола Николов

Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.

Никола Николов регионален директор, гр. Бургас

Телефон: 0895275590

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас двустаен Славейков ID 2224443